Портал новин

Шепетівський суд покарав крадія

Міськрайонний суд Шепетівки ухвалив вирок чоловіку, який навесні минулого року проник у помешкання шепетівчан поки ті, були закордоном. Повідомляють у пресслужбі суду.

«Згідно з вироком суду, 21 березня 2019 року, обвинувачений, достовірно знаючи, що власники будинку перебувають за кордоном, ліктем вибив шибку віконного скла, та через отвір проник у будинок. Звідки викрав комп’ютер, два масляних електричних конвектори та пилосос, після чого із викраденим майном покинув домоволодіння. Вказане майно продав. Всього чоловік викрав майна потерпілої на загальну суму 4 915 гривень», – йдеться у повідомленні.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину у скоєнні інкримінованого злочину визнав повністю, щиро розкаявся, завдану шкоду потерпілій відшкодував повністю. Чоловік раніше судимий за злочини проти встановленого порядку несення військової служби. Цього разу, його визнали винуватим у скоєнні крадіжки поєднаної з проникненням у житло та призначили арешт строком на 6 місяців. Також він має сплатити штраф 15 130 гривень.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду. До набрання вироком законної сили запобіжний захід у виді тримання під вартою залишиться без змін.

Джерело: Портал “Є”