Портал новин

За групове вбивство у Шепетівці засудили трьох чоловіків

Шепетівський суд ухвалив вирок трьом чоловіка за групове вбивство. Про це інформує пресслужба Хмельницького апеляційного суду.

«Серед ночі 23 лютого 2019 року в Шепетівці двоє братів, випивши, вирішили навідатися до знайомого, аби поквитатися за образу матері. Разом із ними пішов спільний товариш. Зустріч в квартирі, де мешкав чоловік, що нібито погрожував їхній матері розправою, розпочалася зі словесних образ та переросла у побиття на очах у його співмешканки. Її прохання не бити не діяли. Троє молодиків витягли її чоловіка на вулицю, де продовжували лупцювати ногами. Швидка, що приїхала на виклик, лише констатувала смерть побитого чоловіка», – йдеться у повідомленні суду.

У суді один з братів, що вже має судимості, розповів, що бив чоловіка тільки він у відповідь на агресію. Мовляв, той кинувся з палкою, тож мусив захищатися. Наміру вбивати ні у кого, запевнив, не було: хотіли лише провчити чоловіка, який на зауваження матері відреагував погрозами ножем і вбивством.

«Проте, дослідивши матеріали провадження, заслухавши покази свідків, суд дійшов до висновку, що обвинувачені виконали всі дії, які вважали необхідними для настання смерті потерпілого. Суд зауважує, що обвинувачених було троє, фізично здорових, молодих людей, що явно переважало в силі потерпілого, який був до того ж п’яний», – кажуть в апеляційному суді.

Шепетівський міськрайонний суд визнав трьох обвинувачених в умисному вбивстві за попередньою змовою групою осіб винними у інкримінованому злочині. Двох із них покарав остаточно 13 роками ув’язнення, а одного засудив до 11 років.

Джерело: Портал “Є”