Портал новин

Чотири роки присудили шепетівчанину за комплекс злочинів

Підсудному інкримінують грабіж, вимагання та незаконне проникнення до житла із застосуванням насильства, – повідомляє прес-служба Шепетівського міськрайонного суду

Зараз чоловік – за ґратами, запобіжний захід у виді тримання під вартою на йому продовжили на 60 днів, до 29 березня 2020 року включно.

Як повідомляє прес-служба суду раніше судимого чоловіка:

Визнано винуватим у скоєнні злочинів, передбачених частиною другою статті 186 (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчинений повторно), частиною другою статті 189 (вимагання, вчинене повторно), частиною другою статті 162 (незаконне проникнення до житла із застосуванням насильства) Кримінального кодексу України та на підставі ч.1 ст.70 КК України за сукупністю вказаних злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, визначено остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк 4 роки.

27 квітня 2019 року, обвинувачений, перебуваючи на території АЗС «Motto» в м. Шепетівці, помітив потерпілого, де із застосуванням насильства, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, наніс один удар кулаком в ділянку лівої скроні голови, від якого останній впав на ґрунтове покриття.

Одразу після цього, обвинувачений нахилився до лежачого потерпілого та обшукав вміст кишень його куртки, звідки умисно, повторно відкрито викрав майно останнього, а саме: мобільний телефон та зарядний пристрій до нього, заволодівши майном потерпілого на загальну суму 600 грн., чим завдав йому матеріальних збитків на вказану суму.

Крім того, 26 травня 2019 року, обвинувачений,  перебуваючи біля будинку, в якому зареєстрований та проживає потерпілий, незаконно вимагав у нього грошові кошти в сумі 30 тис. гривень, висловлюючи погрози здійснити пошкодження та знищення помешкання останнього, а також застосування насильства, які потерпілий сприймав реально.

Внаслідок вищевказаних дій, потерпілий передав обвинуваченому грошові кошти в сумі 200 грн., які позичив у своєї бабусі.

27 травня 2019 року, з метою незаконного проникнення до житла, обвинувачений застосовуючи до бабусі потерпілого насильство, яке виразилось у поштовху останньої в груди, без її згоди та всупереч її волі, зайшов у середину належного їй будинку та у такий спосіб незаконно проник у житло потерпілої.

В судовому засіданні обвинувачений винним себе у вчиненні злочинів не визнав.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Джерело: прес-служба суду