Портал новин

В Ізяславі ввели карантин через сказ

В Ізяславі зареєстрували випадок сказу собаки, 6 лютого. Тварина належала жительці міста, що  мешкає по вулиці Матросова. За її словами протягом кількох днів тварина не їла і мала пригнічений стан.

Собака покусала хазяйку, а ввечері загинула. Спеціалісти Ізяславської державної лікарні ветеринарної медицини взяли зразки патматеріалу собаки і направили їх до Хмельницької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби. Під час перевірки виявили захворювання тварини на сказ.

Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Ізяславській райдержадміністрації затвердила комплекс заходів по ліквідації сказу, а територію обмежену вулицями Шевченка, Некрасова, Козацькою та провулком Шевченка оголосили неблагополучною по сказу і ввели карантинні обмеження.

Територію Ізяслава та мисливські угіддя Ізяславської міської ради визначили загрозливою зоно. Зараз на цій території проводять заходи з ліквідації вогнища сказу. Власникам хворої тварини, які мали з нею контакт надають антирабічну допомогу в Ізяславській ЦРЛ.

Джерело: DEPOХмельницький