Портал новин

Нетішинця визнали винним у домашньому насильстві

Тепер 45-річний чоловік має сплатити штраф та пройти корекційну програму, – повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

Впродовж литопада-грудня 2019 та січня 2020 місцеві поліцейські склали щодо чоловіка чотири протоколи про вчинення домашнього насильства щодо його колишньої дружини. Прийшовши п’яним у її дім екс-чоловік  нецензурно лаявся та погрожував фізичною розправою.

Окрім того, 30 грудня минулого року, чоловік порушив умови заборонного припису, який зобов`язував його залишити місце проживання колишньої дружини та не контактувати із нею до 12:00 9 січня 2020 року.

Враховуючи систематичне вчинення домашнього насильства, суд вважає за необхідне направити його до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради для проходження корекційної програми для осіб, які вчинили домашнє насильство, передбаченої Законом України “Про запобігання та протидію домашньому насильству”, – ідеться в постанові суду.

Чоловіка визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених частиною 1 статті 173-2 КУпАП, та стягнув з нього штраф в розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 170 гривень.

Свою вину в судовому засіданні правопорушник визнав, пояснив, що так відреагував на заборону спілкуватися із онукою.