Портал новин

Де працюють жінки Хмельниччини

З початку року статус безробітної отримали 8,7 тис. жінок або 46,9% від загальної кількості зареєстрованих безробітних.

Забезпечено роботою 1,4 тисяч жінок, зокрема 26% – знайшли роботу в переробній промисловості, 25% – оптовій та роздрібній торгівлі, а 10,2% – у сільському, лісовому, рибному господарстві.

«Покращити ситуацію щодо легального працевлаштування жінок ми намагаємося шляхом застосування активних програм сприяння зайнятості: допомога у відкритті власної справи, залучення до громадських робіт, професійного навчання. До прикладу, в цьому році вже 466 безробітних жінок безкоштовно здобувають нову професію за направленням служби зайнятості, а 9 – започаткували власну справу», – зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Щодня, Хмельницька обласна служба зайнятості створює усі необхідні умови для самореалізації жінки як особистості, підвищує мотивацію до працевлаштування, допомагає їй у саморозвитку.

Більше 6 тис. жінок брали участь у семінарах з загальних питань зайнятості населення, майстеркласах «Сучасні джерела пошуку роботи», тренінгах «Підготовка резюме», «Підготовка до співбесіди з роботодавцями», семінарах «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес», «Ризики нелегальної трудової міграції», заняттях клубів та студій тощо.

Відділ інформаційної роботи
Хмельницький обласний центр зайнятості