Портал новин

На Хмельниччині у двох людей підозрюють коронавірус

Сьогодні, 20 березня, до Хмельницької інфекційної лікарні потрапило двоє людей, у яких підозрюють Covid-19. Про це повідомила головний лікар медустанови Оксана Піддубна.

«Небезпечну недугу підозрюємо у 28-річної хмельничанки. Вона поступила вже з пневмонією. Пацієнтка контактувала з особою, яка повернулася з закордону і була у чотирьох різних аеропортах. Тест на грип не підтвердив недугу. Також ми зробили експрес-тест на коронавірус і він теж був негативним. Ми відправили біоматеріали в обласний лабораторний центр. Чекаємо результатів», – розповіла сайту «Є»  Оксана Піддубна.

Медик каже, що на ранній стадії Covid-19 антитіла в крові можуть не виробитися в достатній кількості, тому тест може показати негативний результат. Потрібно щонайменше чотири дні, щоб експрес-тест показав правдиві результати. Хвору ізолювали у бокс.

Ще один пацієнт з підозрою на коронавірус поступив з Летичівського району. Йому 36 років. Днями він повернувся з Польщі.

«У чоловіка висока температура. Пневмонії немає. Наразі взяті аналізи для перевірки на експрес-тесті. Чекаємо результатів», – каже головна лікарка.

Джерело: Портал “Є”