Портал новин

За останню добу кількість інфікованих на коронавірус в Україні подвоїлася

Учора, 19 березня, о 23:45, Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило нову інформацію щодо кількості випадків інфікування людей на коронавірус в нашій країні. Усі вони зафіксовані у сусідній з Хмельниччиною Чернівеччині.

«Ввечері 19 березня за результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України зафіксовано 5 нових випадків інфікування коронавірусом. Пацієнти ізольовані, їхній стан стабільний», – зазначають в міністерстві.

Додають, що усі випадки зафіксовані в Чернівцях.

Нагадаємо, учора протягом дня МОЗ декілька разів повідомляло про нові підтверджені випадки коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні. Тож наразі йдеться про 26 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Відтак, загалом за добу їх кількість проти 18 березня (16 випадків) майже подвоїлася.

Троє людей в Україні від коронавірусу померли.

На Хмельниччині випадків коронавірусної інфекції поки не зафіксовано. Результати експрес-тесту чоловіка з Ізяслава, у якого підозрювали коронавірус негативні.

Згідно з картою поширення коронавірусу від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса, станом 7:00 20 березня у світі зафіксовано понад 240 тисяч випадків COVID-19. Наразі 86 тисяч людей одужали й понад 10 тисяч померли.

Джерело: Портал “Є”