Портал новин

У Нетішині люди порушують умови самоізоляції після повернення з-за кордону

У Нетішині повідомляють про порушення умов самоізоляції людьми, які нещодавно повернулися з-за кордону. Про це на своїй сторінці у фейсбук написав міський голова Олександр Супрунюк.

«Направили запит на державну прикордонну службу щодо надання інформації про перетин кордону за останні 10 днів жителями міста Нетішин. Частину інформації вже отримали. Наразі є 65 осіб, про яких є інформація в центрі Первинної санітарної медичної допомоги. Виявлено двох громадян, які порушують умови самоізоляції. За цими фактами працює поліція», – зазначає Олександр Супрунюк.

Зазначимо, що кожен, хто повертається з-за кордону в Україну з країни, де були зафіксовані випадки COVID-19, має пройти двотижневу самоізоляцію. Про це повідомляє МОЗ України. Самоізоляція передусім означає, що впродовж щонайменше 14 днів такі люди мають уникати будь-яких контактів з іншими, щоб зменшити ризик можливої передачі коронавірусу.

Олександр Супрунюк додає, що всі, хто перетинав кордон, бере на себе зобовязання перебувати на обсервації 14 днів. За порушення – адміністративна відповідальність.

Джерело: Сайт “Є”