Портал новин

Хмельницька ОДА: Шепетівський район отримав 250 експрес-тестів

У Хмельницькій обласній державній адміністрації повідомили, що отримали для медичних закладів 5000 експрес-тестів, 267 ізоляційних костюмів, 2 697 респіраторів класу ffp2 та тест системи для ПЛР тестування. Заступниця голови ОДА Оксана Ситницька повідомила, що «експрес-тести передали головам райдержадміністрацій, а вони, у свою чергу, мають передати на медичні заклади».

ФОТО: Оксана Ситницька

“Ми розподілили між районами експрес-тести. Їх отримали голови РДА і вже на місцях будуть розподілені найперше у центральні районні лікарні та в інші мед заклади. Наразі Хмельницька область є повністю забезпечена засобами, які нададуть можливість ефективно і швидко визначати можливість зараження жителів на корона вірусну інфекцію”, – сказала заступниця голови Хмельницької ОДА Окасана Ситницька.

Отож, місто Хмельницький отримало 1 150 експрес-тестів, Кам’янець-Подільський район в цілому – з 650 експрес-тестів. По 250 експрес-тестів отримали Славутський, Старокостянтинівський, Шепетівський та Дунаєвецький райони. По 200 експрес-тестів отримали Хмельницький, Красилівський, Волочиський та Городоцький райони. По 150 експрес-тестів отримали Ізяславський, Чемеровецький, Полонський райони та місто Нетішин. По 100 експрес-тестів виділили для Білогірського, Деражнянського, Ярмолинецького, Новоушицького, Віньковецького, Летичівського, Старосинявського та Теофіпольського районів.

«Окрім того, область забезпечена в належній кількості тест системами. Це інший вид лабораторного дослідження, який є більш ґрунтовний, з підвищеним рівнем правдивості. Здійснюється він за допомогою лабораторних досліджень на ампліфікаторі у Хмельницькому обласному лабораторному центрі», – зазначила Оксана Ситницька.

Джерело: Портал “Є”