Портал новин

Підтверджено 145 випадків COVID-19

Станом на 8-у ранку 26 березня в Хмельницькому виявлених хворих на COVID-19 немає. Про це пише сайт “Є” з посиланням на пресслужбу Хмельницької міської ради.

«В інфекційній лікарні – 71 пацієнт, серед них 22 дитини. Вчора госпіталізували 10 осіб. Серед них – 5 з грипом, 2- з кишковою інфекцією, 1- гепатит, 2-з підозрою на Covid-19 (Теофіпольський р-н, м. Хмельницький)», – повідомили в міській раді.

Нагадаємо, в інфікційній лікарні залишаються двоє людей із підозрою на COVID-19. Це мешканець Теофіпольського району, якого госпіталізували вчора, 25 березня, та жителька Хмельницького. Як вчора повідомляли в міській раді, експрес-тест у неї показав негативний результат, але біоматеріал додатково направлений на аналіз у лабораторію.
Щодо ситуації в інфекційні лікарні, то на ранок в закладі є 31 хворий на грип, 20 хворих з пневмоніями. За вчорашній день 11 пацієнтів лікарні одужали і їх виписали додому.

За результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії ЦГЗ України та обласних лабораторних центрів станом на 22:30 25 березня загалом підтверджено 145 випадків COVID-19. Протягом дня підтверджено 32 нових випадки.

Випадки виявлено:
Вінницька обл.— 1 протягом доби;
Волинська обл. — 2, з них 1 протягом останньої доби;
Дніпропетровська обл. — 2;
Донецька обл. — 1;
Житомирська обл. — 2 (1 летальний);
Запорізька обл. — 7, з них 5 протягом доби;
Івано-Франківська обл. — 16, з них 11 протягом доби (2 летальних);
Київ — 34, з них 3 протягом доби;
Київська обл. — 24, з них 2 протягом доби;
Луганська обл. — 1 протягом доби;
Львівська обл. — 2;
Одеська обл. — 4, з них 3 протягом доби;
Тернопільська обл. — 8, з яких 4 протягом останньої доби, (1 летальний);
Херсонська обл. — 1 протягом доби;
Черкаська обл. — 2, з них 1 протягом доби;
Чернівецька обл. — 38 (1 летальний), 1 підтверджено протягом останньої доби;

Усього зафіксовано 5 летальних випадків від COVID-19 в Україні. Один пацієнт вже одужав, повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.

Загалом вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України дослідила більше 1 000 зразків. Крім того, діагностику здійснюють і обласні лабораторні центри. Лабораторії досліджують не лише зразки людей, яким встановлено підозру, а й контактних осіб.

Джерело: Центр громадського здоров’я