Портал новин

На сесії обласної ради виділили 20 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом

Таке рішення прийняли на 31 позачерговій сесії облради сьогодні. Попередньо Хмельницькій інфекційній лікарні вже виділили 3,6 млн. грн.. на придбання лікарських засобів та засобів індивідуального захисту. Про це повідомляють на сторінці Хмельницької ОДА у фейсбук.

Через надзвичайну ситуацію в країні Департамент охорони здоров’я ОДА вніс бюджетний запит щодо виділення додаткових 20 млн. грн.. на проведення відповідних закупівель в рамках виконання обласної програми централізованого забезпечення медичних закладів дорого вартісним обладнання, медикаментами та виробами медичного призначення на 2016-2020 роки.

«Першою базовою лікарнею, яка прийматиме хворих на цю недугу є Хмельницька інфекційна лікарня. В лікарні вже підготовлено 40 боксованих місць, також у разі потреби буде розгорнуто додатково ще 200. Тому зараз мова йде саме про забезпечення цієї установи. Наступний етап передбачає залучення окремих районних лікарень, тобто сумарна кількість місць в області становитиме 899. Саме на цих об’єктах можуть знадобитися виділенні кошти. Маю сподівання, що ці кошти не будуть використані, але у разі погіршення ситуації маємо мати резерв», – сказав Дмитро Габінет.