Портал новин

У Хмельницькому двоє інфікованих, одна підозра

В Хмельницькій міській раді розповіли про ситуацію з випадками інфікування на коронавірус, виявлені в Хмельницькі області станом на 9:00 30 березня.

«Вчора до Хмельницької інфекційної лікарні були госпіталізовані 3 пацієнти, серед них є одна підозра на COVID-19 (жінка 52 роки, з Хмельницького району). Зараз у лікарні 30 хворих з діагнозом грип, 12- ГРВІ, 2 з COVID-19, 1 підозра на COVID-19 з Хмельницького району. Також в лікарні є 16 хворих на пневмонію. Всього в інфекційній лікарні Хмельницького 59 хворих, серед яких 15 дітей», – зазначають в пресслужбі Хмельницької міської ради.

Нагадаємо, перший випадок COVID-19 на Хмельниччині офіційно підтвердили 27 березня у хмельничанки, яка нещодавно повернулася з-за кордону. Другий випадок COVID-19 зафіксували 28 березня: коронавірус підтвердили в народного депутата України Володимира Ватраса.

Сам Володимир Ватрас повідомив, що його стан середньої важкості. У нього є пневмонія, але немає температури. Він також уточнив, що перший тест на коронавірус показав негативний результат, натомість другий виявив інфікування. Серед симптомів, після яких він запідозрив коронавірус, назвав температуру та задишку. За його словами, після 17 березня він контактував зі своїм помічником та з родиною.

Джерело: Портал “Є”