Портал новин

Понад 1200 осіб на Хмельниччині мають знаходитися на самоізоляції

Поліція контролюватиме осіб, які мають знаходитися на самоізоляції. Про це Суспільному розповідає заступник начальника Головного управління Нацполіції у Хмельницькій області Валентин Білянський. За його словами, особи, які мають перебувати на самоізоляції, вносяться до спеціальної поліцейської бази.

Їх відвідуватимуть за місцем проживання, виявлятимуть при перевірці документів у публічних місцях та під час контролю за додержанням правил дорожнього руху.

“На сьогоднішній день нам з хмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України надсилаються списки, відповідно до зазначених списків ми вносимо цих осіб до нашої бази даних. Якщо буде встановлено, що особа, яка за кермом або в салоні автомобіля повинна знаходитися на самоізоляції і будуть відповідно вживатися міри відповідно до діючого законодавства. На сьогоднішній день це стаття 44 зі значком 3 кодексу України про адміністративні правопорушення, і санкція зазначеної статті складає від 17 до 34 тисяч гривень”, – Сказав Валентин Білявський

За словами Валентина Білянського, наразі до списків внесено інформацію щодо понад 1200 осіб на Хмельниччині, які мають знаходитися на самоізоляції. Додає: база буде і надалі поповнюватися інформацією від медиків та прикордонників.

“Формування оцих списків також здійснюється і за інформацією поліцейських офіцерів громади. Так громади надають, що певні громадяни протягом останнього тижня наприклад повернулися з-за кордону, ну але в списках наприклад їх немає. Тоді ми самостійно здійснюємо відвідування разом з медичним працівником, виноситься відповідне попередження про необхідність самоізоляції і так само ставиться на відповідний облік протягом цих двох тижнів”, – сказав поліцейський.

За словами начальниці відділу комунікацій головного управління Нацполіції у Хмельницькій області Інни Глеги, на сьогодні складено протокол за недотримання правил карантину на 24-річного хмельничанина, котрий кілька днів тому повернувся з Чехії і під час перетину кордону підписав угоду про самоізоляцію.