Портал новин

У Шепетівці поліцейського судитимуть за хабар

Як повідомляють у прокуратурі Хмельницької області, чоловік працював керівником одного із секторів територіального відділу поліції Головного управління Національної поліції в області. Його судитимуть за одержання неправомірної вигоди.

«Встановлено, що, використовуючи своє службове становище, посадова особа, за 1500 доларів обіцяла посприяти і повернути вилученого майна. Таким чином підприємець, у якого вимагали кошти, міг би безперешкодного здійснювати реалізацію піротехніки. Згодом поліцейський зменшив суму неправомірної вигоди до 1200 доларів, одержав від підприємця 8 тисяч гривень, а після одержання чергової частини коштів, 500 доларів, його викрили», – зазначають у прокуратурі області.

За результатами досудового розслідування зібрано достатню кількість доказів для оголошення вказаній особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статі 369-2 КК України (зловживання впливом). Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні направлено для розгляду до Шепетівського міськрайонного суду.

Джерело: Портал “Є”