Портал новин

В Хмельницькій ОДА розповіли про самопочуття інфікованих на COVID-19

Заступниця голови ОДА Оксана Ситницька під час брифінгу розповіла про стан мешканців області, інфікованих на COVID-19. За її словами особи, які мають підтверджений діагноз захворювання COVID-19 є мешканцями Шепетівки (1 випадок), міста Хмельницький (3 випадки), Волочиського району (1випадок) та Хмельницького району (1 випадок). Станом на 15:00 на Хмельниччині лабораторно підтверджено 6 випадків інфікування коронавірусом.

«Якщо говорити про осіб, яким наразі поставлена підозра на Covid-19, то мова йде про двох мешканців Шепетівки та двох хмельничан. Наразі в них відібрані біоматеріали для проведення лабораторного дослідження. На результати очікуємо від Хмельницького лабораторного центру», – зазначає вона.

Щодо стану тих, в кого діагностували Covid-19, то Оксана Ситницька повідомила, що усі шестеро перебувають у стані середньої важкості.

«А в тим, кому поставлена підозра на Covid-19, – у двох осіб легкі симптоми, інші двоє у важчому стані», – зазначає вона.

Додає, що по всіх випадках, де є підтверджені факти захворювання, визначене коло контактних осіб. Усім їм надані рекомендації щодо правил дотримання самоізоляції.

Нагадаємо, станом на 10:00 1 квітня в Україні лабораторно підтвердили 669 випадків COVID-19. Вчора було – 549 хворих. Усього зафіксовано 17 летальних випадків. 10 пацієнтів одужало.

Джерело: Портал “Є”