Портал новин

У Хмельницькому дітям до 14 років заборонили виходити з дому без батьків

У Хмельницькому посилюють карантинні заходи через загрозу поширення коронавірусу. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив міський голова Олександр Симчишин.

«Вже 6 хворих в Хмельницькій області. З них 3 мешканці міста. Кількість підозр постійно зростає. Більшість випадків через відверту нерозважливість та ігнорування обмежувальних заходів. Саме тому ми посилюємо карантинні заходи», – зазначає він.

Відтак, згідно з розпорядженням керівника робіт з ліквідації надзвичайних ситуацій від 01.04.2020 року, опублікованим Олександром Симчишиним, про введення обмежень щодо перебування в місцях відпочинку, на вулицях, в парках, скверах забороняється:

  • перебування в місцях відпочинку, на вулицях, в парках, скверах міста груп, кількістю більше 2-х осіб, якщо це не сім’я, не працівники комунальних чи ремонтних бригад, правоохоронці чи працівники місцевого самоврядування;
  • забороняється дітям до 14 років перебувати на вулиці без супроводу дорослих, а дітям 14-18 років – без відома батьків чи опікунів.

Олександр Симчишин також нагадує, що на час карантину заборонено відвідувати дитячі та спортивні майданчики.

Зазначає, що поручників правил карантину каратимуть згідно зі статею 44 ч. 3 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Джерело: Портал “Є”