Портал новин

МОЗ складе реєстр всіх місць для обсервації

Міністерство охорони здоров’я сформує новий реєстр місць для обсервації людей у зв’язку з епідемією корона вірусу COVID-19. Про це сказав заступник очільника МОЗ головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

За законом України про захист населення від інфекційних хвороб чітко передбачено, що обсерватори, ізолятори, а також інші спеціальні заклади створюються на місцях органами місцевого самоврядування і органами місцевої виконавчої влади, тому й медичне забезпечення повинно плануватись органами місцевого самоврядування.

“Ми прописали чіткі критерії і рамки, які повинні бути в обсерваторах, щоб запобігти поширенню коронавірусної хвороби, як на території України так і всередині кожного конкретного закладу. Наразі МОЗ отримало доручення Державної надзвичайної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки. Сьогодні-завтра наші спеціалісти разом з обласними державними адміністраціями проведуть огляд усіх потенційних місць для обсервації, буде сформовано додатково табличку, чи відповідають вони зазначеним вимогам, і це буде новий реєстр всіх місць для обсервації, які будуть існувати на території України”, – сказав Віктор Ляшко.

Джерело: Українська правда