Портал новин

Інфекційне відділення Шепетівської ЦРЛ включили до переліку лікарень у яких лікуватимуть COVID-19

Таке рішення прийняли на засіданні обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке проходило онлайн.  За словами голови ОДА Дмитра Габінета, випадки COVID-19 зареєстровані у Шепетівському та Хмельницькому районах.

Оскільки Шепетівська ЦРЛ не включена до переліку закладів, які мають надавати допомогу хворим на коронавірусну інфекцію, але там лікується пацієнт з цим захворюванням, голова ОДА запропонував включити її до переліку закладів І хвилі, які мають приймати пацієнтів з COVID-19, зауваживши, що це рішення має на меті врегулювати питання, що стосуються медичних працівників, які задіяні у наданні допомоги хворому з коронавірусом, але це не означає, що до лікарні і надалі будуть транспортувати таких хворих.

Також на засіданні вирішили:

  • включити інфекційне відділення Шепетівської центральної районної лікарні до І етапу поетапної організації закладів охорони здоров’я для надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, визначених Планом реагування на медико-біологічні надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків на території Хмельницької області.
  • доповнити визначену Планом реагування на медико-біологічні надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків на території Хмельницької області маршрутизацію пацієнтів з інфекційною патологією на І етапі такими лікувальними закладами: Хмельницька обласна лікарня, Хмельницька дитяча обласна лікарня та Хмельницька міська лікарня.
  • затвердити 3 заклади для обсервації громадян із загальною кількістю 239 місць у Летичівському районі, Кам’янці-Подільському та Волочиську. Усі ці заклади відповідають вимогам та дозволяють проводити знезараження стічних вод.