Портал новин

Славутчанам не вдалося «зупинити» потяг Інтерсіті+

На засіданні сесії Славутської міської ради розглянули електронну петицію славутчанина «Про призначення зупинки потяга Інтерсіті+ Львів-Дарниця на станції Славута-1», яка відбулася 14 лютого 2020 року. Славутська міська рада звернулася до Кабінету Міністрів України, АТ «Укрзалізниця», народного депутата України Олексія Жмеренецького щодо доцільності призначення додаткової зупинки потяга Інтерсіті+ Львів-Дарниця на станції Славута-1. Про це повідомляє виконавчий комітет Славутської міської ради.

АТ «Укрзалізниця» надала роз’яснення, зробивши акцент на наступному:

На сьогодні пасажирське цілорічне щоденне сполучення станції Славута зі станцією Київ-Пасажирський забезпечується чотирма парами нічних швидких поїздів, в тому числі поїздом №13 Київ – Солотвино зі зручним часом прослідування станції Славута-І: при слідуванні із Києва – 22 год. 10 хв. та при слідуванні зі станції Солотвино-1 — 05 год 39 хв.

Окрім цього, у цілорічному щоденному сполученні курсує регіональний поїзд №885 Київ – Рівне – Київ із зупинкою на станції Славута-І, що повністю відповідає наявному пасажиропотоку.

Сполучення станції Славута-І зі станції Львів забезпечується чотирма парами нічних швидких поїздів у цілорічному курсуванні, що також відповідає наявному пасажиропотоку.

Окрім цього, згідно аналізу кореспонденції посадки/висадки пасажирів з 2019 рік на станції Славута-І в напрямку станції Київ-Пасажирський складає близько 8 осіб на пасажирський поїзд за добу, що є низьким показником пасажиропотоку для призначення зупинки швидкісного поїзду категорії «Інтерсіті+» №743/744 Дарниця – Львів – Дарниця.