Портал новин

У 35 людей у Хмельницькій області діагностували COVID-19, 8 – з Шепетівки

На 10.00 год. 15.04.2020 року всього з початку епідемії на території Хмельницької області зареєстровано захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 методом ПЛР у 35 людей, у тому числі у 2 дітей та 13 медпрацівників. Випадки захворювань зареєстровані: місто Хмельницький – 14 осіб, Чемеровецький район – 10, місто Шепетівка – 8, Хмельницький район – 2, Волочиський район – 1 особа. Про це повідомляє обласний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації.

Госпіталізовано 10 людей (0 дітей, 1 медпрацівник), на амбулаторному лікуванні 20 людей (2 дітей, 10 медпрацівників). На апараті штучної вентиляції легенів знаходиться 1 людина у Шепетівській ЦРЛ. Коло контактних осіб встановлено, заходи з дезінфекції в приміщеннях перебування людей, що захворіли проведені.

Одна людина перебуває на амбулаторному лікуванні в Кам’янець-Подільському районі, даний випадок МОЗ України зареєстровано в Чернівецькій області.

За останню добу, станом на 18.00 год. 14 квітня 2020 року на території області за даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» було зареєстровано з підозрою на COVID-19 – 7 осіб, на ранок 15.04.2020р. 2 підозри знято і 1 нова підозра виявлена. Всього з підозрою на СОVID-19 зареєстровано 6 осіб. Коло контактів встановлюється, проводяться заходи з дезінфекції.

На 15.04.2020 року завершено дослідження матеріалів методом ПЛР всіх працівників Хмельницької ЦРЛ, результати у всіх негативні, всі здорові.

Протягом доби здійснено 435 виїздів бригад екстреної медичної допомоги, у тому числі до 3 пацієнтів з підозрою на COVID-19, до 7 людей з ГРВІ, 6 осіб госпіталізовано, до 2 людей з пневмонією без госпіталізації.

Здійснено 5 виїздів мобільних медичних бригад для забору біологічного матеріалу, якими відібрано 44 зразки для лабораторної діагностики методом ПЛР.

На 15.04.2020 року в області перебуває на стаціонарному лікуванні 129 хворих з діагнозом пневмонія. Рішення Уряду про тестування наCOVID-19 усіх хворих на пневмонію для недопущення поєднання різних інфекцій,з визначенням кола контактних осіб, дозволить вірогідніше виявити небезпечне захворювання, вчасно визначити правильне лікування та провести необхідні протиепідемічні та дезінфекційні заходи, хоча і призведе до збільшення кількості зареєстрованих випадків хворих на коронавірусну інфекцію.

У зв’язку із новим вогнищем захворювання на COVID-19, яке виникло у Чемеровецькому районі, звертаємо увагу усіх жителів області, працівників медичних закладів,інших служб, відомств, суб’єктів господарювання різних форм власності, приватних підприємців на неухильне дотримання карантинних правил. Наголошуємо на проведенні щоденної ретельної дезінфекції приміщень, транспорту, предметів. Просимо користуватись засобами індивідуального захисту, часто мити руки, обмежити спілкування.