Портал новин

В області захворіли 14 медиків на COVID-19

Під час щоденного брифінгу перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш озвучив загальну кількість медиків, які захворіли на COVID-19.

Загальна кількість медиків – 14. Вони з  Хмельницької ЦРЛ, Хмельницької інфекційної лікарні, Хмельницької обласної дитячої лікарні, Військового госпіталю, Чемеровецької ЦРЛ, – зазначив заступник.

Також Роман Примуш поінформував щодо стану хворих. Більшість хворих знаходяться на абмулаторному лікуванні.

Одна особа одужала – це працівник військового госпіталю, одна, на жаль, померла – це молодший медичний персонал Хмельницької центральної районної лікарні. На лікуванні в медичних закладах знаходиться 1 особа, 11 осіб знаходяться на амбулаторному лікуванні.

Тестування медичного персоналу проводиться у всіх лікарнях, де є єпідтверджені випадки захворювання на COVID-19.

Точну цифру важко сказати, оскільки було проведено багато тестів, коли відпрацьовувались контактні особи по військовому госпіталю, по Хмельницькій ЦРЛ, але орієнтовно було протестовано 300 медиків методом ПЛР.

За словами Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова, станом на 16 квітня в Україні 788 медичних працівників захворіло на COVID-19.

Ми аналізуємо кожен випадок захворюваності медичного працівника: в зв’язку з чим відбулося захворювання, в якій лікарні і за яких обставин. Ми працюємо над тим, щоб максимально захистити лікарів”, – резюмував Максим Степанов.

Нагадаємо, що загрозлива ситуація склалася в Чемеровецькому районі. Наразі відомо про 8 хворих на COVID – 19 лікарів з Чемеровецької лікарні.