Портал новин

Поліція у посиленому режимі слідкуватиме за дотриманням карантинних заходів на Великдень

19 квітня біля храмів міста Шепетівка  будуть знаходитися поліцейські патрулі та представник храму, які у разі спроб вірян відвідати церкву толерантно роз’яснюватимуть вірянам необхідність виконання цих правил.

Під час Пасхальних свят для забезпечення публічної безпеки на території Хмельницької області будуть задіяні 730 поліцейських, 17 нацгвардійців (на території м. Кам’янець-Подільського) та наряди патрульної поліції (на території м. Хмельницького), – йшлося у повідомленні ГУНП в Хмельницькій області.

Як повідомляють в управлінні превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області, напередодні свят відбулося кілька зустрічей із представниками поліції, влади і духовенства, під час яких здійснювався пошук оптимального вирішення ситуації, що склалася у зв’язку з пандемією.

Наразі прийнято спільне рішення про те, що в храмах великодні богослужіння будуть проводитися без прихожан, лише за участю священнослужителів і тих, хто забезпечуватиме прямі трансляції. Перебування громадян поблизу храмів та в місцях освячення великодніх кошиків у приватному секторі можливе лише за умови дотримання встановленої дистанції і наявності захисних масок.

Правоохоронці проводитимуть роз’яснювальну та профілактичну роботу, але якщо не вдасться достукатися до свідомості громадян, поліція буде вдаватися до складання протоколів.

Поліцейські також просять усіх громадян під час виходу на вулицю мати при собі посвідчення особи, оскільки здійснюватиметься посилена перевірка документів з метою виявлення осіб, які повинні перебувати на самоізоляції.