Портал новин

Жінка одужала від COVID-19

Сьогодні з Хмельницької інфекційної лікарні виписали пацієнтку з Волочиського району. Одужання жінки від COVID-19 підтверджено двома негативними результатами ПЛР-досліджень.

Приємну новину повідомв голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет під час щоденного брифінгу. Також очільник області розповів про забезпечення системами для ПЛР тестувань.

На сьогодні в наявності в нас є вільних, тобто таких, що можуть в перспективі бути використані 5856 тестувань, окрім того в нас є майже на 6000 спроб системи виділення РНК. Таким чином проаналізувавши потужність нашої обласної лабораторії, ми можемо говорити про те, що навіть вже не на один місяць ми забезпечені як тест системами, так і видільними системами, для того, щоб проводити тестування потенційно хворих на COVID-19, – узагальнив Дмитро Анатолійович.

Дмитро Габінет звернув увагу на те, що тестувати всіх  мешканців Хмельниччини не зашкодило б, але на сьогоднішній день використовуються всі потужності, в тому числі і ресурс працівників з лабораторного центру.

Ми вийшли на максимальні показники, які можливі на цей момент, це більш ніж 100 тестувань за добу, і я думаю, це є достатньо непоганий результат, тому ми сьогодні не можемо тестувати безпосередньо всіх мешканців області, тестуємо тих, хто є або контактним і належить до групу ризику з точки зору їх професії, або інших осіб за визначенням саме комісії штабу з ліквідації надзвичайної ситуації на теренах Хмельниччини, – зазначив голова ОДА.