Портал новин

Обласний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації повідомляє

На 10.00 год. 21.04.2020 року всього з початку епідемії на території області підтверджено захворювання на COVID-19 методом ПЛР у 53 людей, в тому числі у 2 дітей та у 14 медпрацівників. Одна людина перебуває на амбулаторному лікуванні в Кам’янець-Подільському районі, випадок МОЗ України зареєстровано в Чернівецькій області.

На жаль, за добу маємо ще 1 летальний випадок, чоловік, 48 років, проживав у Чемеровецькому районі, лікувався в Хмельницькій інфекційній лікарні.
Висловлюємо наші співчуття рідним і близьким.

3 нових випадки захворювань за добу зареєстровано в Городоцькому, Летичівському та Шепетівському районах. Коло контактних осіб встановлюється, заходи з дезінфекції проводяться.

Всього на 21.04.2020 року випадки захворювань зареєстровані у Чемеровецькому р-ні – 19 осіб, у м. Хмельницький -14, м. Шепетівка – 9, у Летичівському районі – 3, у Городоцькому – 3, Хмельницькому районах – 2, у м.Кам’янець – Подільський та Волочиському районі – по1 особі.

Госпіталізовано 19 людей (0 дітей, 1 медпрацівник). На амбулаторному лікуванні 25 людей (2 дітей, 11 медпрацівників). На апараті штучної вентиляції легенів знаходиться 1 людина (0 дітей, 0 медпрацівників) в Шепетівській ЦРЛ. 1 людина підключена до кисневого концентратора в Хмельницькій міській інфекційній лікарні. Одужало 5 осіб ( 0 дітей), у тому числі 1 медпрацівник. Померло 4 особи (0 дітей), у тому числі 1 медпрацівник.

На 21.04.2020 року за даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» зареєстровано з підозрою на COVID-19 11 людей (0 дітей, 0 медпрацівників): м.Хмельницький – 4 особи, м. Кам’янець-Подільський – 2, м.Старокостянтинів, Ярмолинецький, Деражнянський, Теофіпольський, Городоцький райони – по 1 особі.

Госпіталізовано 2 людей з підозрою на COVID-19, (0 дітей, 0 медпрацівників), на амбулаторному лікуванні перебуває 9 хворих. Коло контактних осіб встановлюється, заходи з дезінфекції проводяться.

Протягом доби здійснено 458 виїздів бригад екстреної медичної допомоги, у тому числі до 8 пацієнтів з ГРВІ (1 особа госпіталізована), до 6 – з пневмонією (4 особи госпіталізовано). Викликів до хворих з підозрою на COVID-19 за добу не було.

Здійснено 5 виїздів мобільних медичних бригад для забору біологічного матеріалу, якими відібрано 80 зразків для лабораторної діагностики методом ПЛР.