Портал новин

За добу одужало 5 жителів міста Хмельницький

Як ми повідомляли раніше, одужали троє хмельничан. Сім’я, що лікувалась амбулаторно. Згодом пресслужба Хмельницької ОДА повідомила про двох лікарів з військового шпиталю.

Чи насправді ці лікарі були хворими і досі ніхто точно сказати не може. Саме таку думку висловив Дмитро Габінет під час щоденного онлайн брифінгу. Він розповів про історію тестування та результатів, які отримували по цих двох випадках захворювання коронавірусною інфекцією. Загалом було проведено чотири тестування у різних лабораторних центрах Хмельницького та Києва. Один і результатів був позитивним, всі інші негативні.

Один проміжний результат був ніби-то позитивним, він дійсно мав місце, тому цим особам ми не мали права поставити діагноз як такі, що не хворіють, – зазначив очільник області.

Всього одужало 12 людей (0 дітей, 1 медпрацівник): у Волочиському і Шепетівському районах та у місті Хмельницький. Отримано перший негативний результат методом ПЛР у жительки Кам’янець-Подільського району, що перебуває на обліку в Чернівецькій області. (Людина, яка перехворіла на коронавірусну інфекцію вважається здоровою після отримання 2-х негативних тестів методом ПЛР та висновку лікаря про стан здоров’я пацієнта).

Летальних випадків, на щастя, за добу немає. Всього в області померло 5 людей (0 дітей, 1 медпрацівник): у місті Хмельницький, в Шепетівському, Хмельницькому, Чемеровецькому та Летичівському районах. На апараті штучної вентиляції легенів знаходиться 1 людина у Шепетівській ЦРЛ (0 дітей, 0 медпрацівників). 1 людина підключена до кисневого концентратора в Хмельницькій міській інфекційній лікарні.

Станом на 24.04.2020 року територіальна фіксація захворювань в Хмельницькій області така:

 Чемеровецький район – 25 (1 летальний);
 м. Хмельницький – 15 (9 одужало, 1 летальний);
 Шепетівський район – 9 (2 одужало, 1 летальний);
 Летичівський район – 5 (1 летальний);
 Городоцький район – 7;
 Хмельницький район – 2 (1 летальний);
 Волочиський район – 1 (1 одужала);
 м. Кам’янець-Подільський – 1;
 Красилівський район – 1;
 Кам’янець-Подільський район – 1 (зареєстровано в Чернівецькій області).

Джерело: Хмельницька ОДА.