Портал новин

102 інформує: зведення подій за тиждень з 20.04 по 26.04.2020

19 квітня 2020 близько 18:00 годин, в с. Велика Решнівка, Шепетівського району, місцевий житель, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинила тілесні ушкодження місцевому мешканцю. По даному факту проводиться перевірка.

20 квітня 2020 року близько 12:30 годин, в м. Шепетівка, місцевий житель, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинила тілесні ушкодження місцевому мешканцю. По даному факту проводиться перевірка.

21 квітня 2020 року близько 08:30 годин, в  с. Судилків, Шепетівського району, на перехресті вул. Героїв Майдану та вул. Гранітна, житель Шепетівського району, керуючи автомобілем, при виїзді з другорядної дороги на головну не надав переваги в русі велосипедистці, яка рухалась по головній дорозі, в напрямку с. Траулин, Шепетівського району. В результаті ДТП велосипедистка отримала тілесні ушкодження та госпіталізована в травматологічне відділення Шепетівської ЦРЛ.

17 квітня 2020 року близько 16:00 години, в с. Велика Медведівка, Шепетівського району, місцевий житель, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.

23 квітня 2020 року близько 12:00 годин, в м. Шепетівка, місцевий житель, зателефонував до невстановленої особи, яка шахрайським шляхом, під приводом продажу ігрової приставки,  інформацію про що було розміщено в мережі інтернет на сайті “ОЛХ”, заволоділа його  грошовими коштами. Про даний вид шахрайства знав. По даному факту проводиться перевірка.

23 квітня 2020 року близько 13:47 годин, в м. Шепетівка, місцева жителька зателефонувала до невстановленої особи, яка шахрайським шляхом, під приводом продажу дров, оголошення про яке було розміщене в мережі інтернет,  заволоділа її грошовими коштами. Про даний вид шахрайства знала. По даному факту проводиться перевірка.

25 квітня 2020 близько 21:20 годин, м. Шепетівка, невстановлена особа, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинила тілесні ушкодження місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.

25 квітня 2020 близько 23:30 години,  в м. Шепетівка, місцевий житель, шляхом злому вхідних дверей проник в офісний центр, звідки викрав роутер, жорсткий диск, відеокарту до персонального комп’ютера, інструмент та декілька пляшок спиртних напоїв. По даному факту проводиться перевірка.