Портал новин

3 та 11 травня у Шепетівці не працюватимуть магазини

28 квітня 2020 року комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконачого комітету Шепетівської міської ради прийняла рішення про призупинення роботи магазинів та інших суб’єктів господарювання. Про це повідомили на сайті Шепетівської міської ради. Працювати у ці дні дозволено лише аптекам та АЗС.

На основі моніторингу ситуації на території міста та рекомендацій Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, для проведення санітарно-протиепідемічних заходів приміщень із застосуванням дезінфікуючих засобів призупинити роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, усіх форм власності, крім торгівлі пальним, лікарськими засобами та медичним приладдям, встановивши санітарні дні з 00год. 01хв. до 23год.59хв. 03 та 11 травня 2020 року.

До закінчення карантину працівникам поліції посилити контроль щодо виконання громадянами протиепідемічних заходів при пересуванні та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних та святкових днів звернувши особливу увагу на території навчальних закладів, дитячі майданчики, території закладів культури і спорту, сквери та парки.

Фото shepetivka-rada.gov.ua