Портал новин

Від завтра почне працювати “привокзальний” ринок

Сьогодні, 4 травня, комісія у складі начальника штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Леоніда  Дмитрука, начальника Шепетівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Віталія Стародубова, начальника Шепетівського міськміжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Володимира Мазаєва обстежили готовність привокзального та центрального ринків до відновлення на них торгівлі з дотриманням протиепідемічних вимог.

Обстеження проводилось на відповідність вимогам постанови головного санітарного лікаря від 27 квітня 2020 року №14 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках». Зокрема, це:

забезпечення проходження безконтактного температурного скринінгу,

наявність антисептиків,

забезпечення відповідної відстані між робочими місцями продавців,

дотримання кількості відвідувачів відповідно до площі ринку,

проведення дезінфекції,

облаштування захисних екранів між продавцями і покупцями,

забезпечення наявності вдягнутої медичної маски або респіраторів у продавців та покупці, тощо.

По завершенні огляду центрального та привокзального ринків видані довідки за результатами перевірки дотримання протиепідемічних вимог на агропродовольчому ринку.

Детальніше, у коментарі начальника Шепетівського районного управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Віталія Стародубова.

Джерело: Шепетівська міська рада.