Портал новин

У Городищі помер монах, два швидкі тести – позитивні

Про це вперше повідомив 12 травня на своїй сторінці Валерій Сивоконюк, завідуючий відділенням анестезії та інтенсивної терапії Шепетівської ЦРЛ.

Сьогодні, на засіданні комісії ТЕБ ТНС Володимир Мазаєв, на­чаль­ник Ше­пе­тівсь­ко­го місь­кміж­район­но­го від­ді­лу ДУ «Хмель­ницький об­ласний ла­бо­ра­тор­ний центр МОЗ Ук­ра­їни» розповів про ситуацію, яка склалася довкола Городищенського монастиря.  Він зазначив, що два експерс тести показали позитивний результат. Існує підозра, що монах міг померти від ускладнень, викликаних захворюванням на COVID-19.

Вчора було відібрано біоматеріали на ПЛР дослідження. Результати ще очікують. Також було вжито всіх заходів по дезінфекції приміщень та місця проживання потенційного хворого. Визначили коло контактних осіб. Всього їх 48. Всі знаходяться на самоізоляції. У всіх відібрано зразки для ПЛР тестувань. В числі контактних осіб працівники швидкої допомоги, медичні працівники інфекційного відділення, а також 20 осіб, які постійно перебувають у монастирі.

Якщо хворобу у покійного монаха дійсно буде підтверджено, то Городищенський монастир буде закрито для відвідувань.