Портал новин

Ще 11 хворих монахів у Городищенському монастирі

Про це повідомив голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет під час онлайн брифінгу.

В Хмельницькій області додалося 17 осіб, які захворіли, чи вірніше, в яких виявили хворобу. Це вже не 235 осіб, а на 17 більше. Відповідно хочу наголосити з цих 17 осіб – 11 монахів з монастиря в Городищі Шепетівського району, вони були контактними з хворим, про якого вже говорили (Ред.:монах, який помер). Також по три особи з Кам’янця-Подільського міста та району. Всі особи в стані, який дозволяє лікуватися амбулаторно, тобто знаходяться за місцем проживання.

Нагадаємо, що 13 травня підтвердився діагноз COVID-19 у монаха з  Свято-Різдво-Богородичного чоловічого монастиря у с.Городище, який помер напередодні у Шепетівській ЦРЛ.

Було проведено всі заходи по дезінфекції та визначенню кола контактних осіб. Було прийнято рішення про закриття монастиря для відвідувачів.

Взято проби у 60 осіб, які були визначені контактними. Сьогодні стало відомо результати 35 проб, 11 із них позитивні. Ще  25 проб знаходяться в обробці,  – повідомив Володимир Мазаєв, начальник Шепетівського міськміжрайонного відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України».