Портал новин

З 14 нових випадків, які були виявлені вчора – дві жінки з Шепетівки

Станом на 11:00 годину в м. Шепетівці та районі 25 лабораторно підтверджених випадків, з них 7 вже одужало (в тому числі 2 дітей), також 2 летальні випадки. Відразу 14 зареєстровано протягом останньої доби – 13 контактних осіб по монастирю та 1 людина при тестуванні пневмонії.

З 14 осіб, у яких вчора було діагностовано COVID-19, двоє осіб мешкають у місті. Це жінки пенсійного віку, які є прихожанами Городищенського монастиря. З них одна жінка перебуває на лікуванні у Хмельницькій інфекційній лікарні, друга лікується амбулаторно, на самоізоляції.

Міським штабом із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації встановлено по нових випадках зараження 42 контактні особи.

У зв’язку із тим, що у Городищенському монастирі виявлені хворі на коронавірус COVID-19 і представники Шепетівських церков контактували із священнослужителями Городищенського монастиря, максимально обмежити спілкування, дотримуватися дистанції та правил карантину. Існує велика загроза поширення коронавірусної інфекції у місті. Бережіть себе і своїх близьких!, – закликає міський штаб з ліквідації НС.