Портал новин

З 1 червня Хмельниччина запускає тільки приміське сполучення потягів

42 поїзди будуть готові вирушити 1 червня. Про це повідомив перший заступник Міністра інфраструктури України Дмитро Абрамович під час огляду готовності залізничного вокзалу м. Київ та рухомого складу до відновлення пасажирських перевезень. 

Рішення щодо того, коли і які рейси можуть бути відновлені, визначають обласні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у кожному регіоні. Тому, щоб відкрити інші напрямки, крім тих, що є наразі у продажу, необхідні письмові рішення відповідних обласних комісій.

Обласна комісія Хмельниччини дозволила запустити тільки приміське сполучення, як і Тернопільська. Обласні комісії Чернівецької та Закарпатської областей не дозволили відновлення руху. У Харківській, Донецькій, Луганській, Одеській, Полтавській та Черкаській сполучення відновлено.  Інші регіони приймуть рішення додатково протягом 28-10 травня.

«З 1 червня 42 поїзди будуть готові вирушити. І їх кількість може збільшитися. Всього за 3 дні зі старту продажу проїзних документів пасажири придбали 21 тисячу квитків. Укрзалізниця готова до запуску пасажирських перевезень з 1 червня. Норми безпеки залишаються в пріоритеті», – сказав Дмитро Абрамович.

Нагадаємо, що з 1 червня продаж проїзних документів може здійснюватися одразу за 90 днів до дати відправлення, а не за 45-60, як було раніше. Їх можна придбати як на онлайн-ресурсах, так і в залізничних касах, які розпочали роботу з 27 травня.

Джерело: Хмельницька обласна державна адміністрація