Портал новин

З 1 червня відбудеться ряд карантинних послаблень по всій області

Сьогодні під керівництвом голови адміністрації Дмитра Габінета відбулося позачерговоге засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. На порядок денний виносилося питання про прийняття відповідних рішень, що стосуються наступного пом’якшувального етапу в рамках карантинних заходів, спричинених коронавірусною інфекцією.

Так, головам районних державних адміністрацій та органам місцевого самоврядування, за виключенням міст Нетішин, Кам’янець – Подільський, Старокостянтинів та Кам’янець – Подільського, Старокостянтинівського, Славутського районів, дозволити за умови відповідності ознакам визначеними п. 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року №392 з 01 червня 2020 року відновити роботу:

  • закладів дошкільної освіти за умови дотримання вимог, визначених постановою Головного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року №25.
  • закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб) за умови дотримання вимог, визначених постановою Головного санітарного лікаря України від 26.05.2020 року №28.
  • відвідування занять в групах не більше ніж 10 осіб в установах та закладах освіти, проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, підготовчих заходів до практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять, атестації здобувачів вищої освіти та відповідних підготовчих заходів, отримання документів про професійну (професійно-технічну) та вищу освіту, участь в освітньому процесі, пов’язаному з освітою дорослих, у публічному захисті наукових досягнень у формі дисертацій та відповідних підготовчих заходах за умови дотримання вимог, визначених постановою Головного санітарного лікаря України від 28.05.2020 року №29.
  •  дозволити перевезення пасажирів залізничним транспортом дальнього сполучення Київ – Хмельницький, в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб та не допускати випадків перевезень осіб які перебувають на обов’язковій самоізоляції відповідно п. 6 постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392.

Джерело: Хмельницька ОДА