Портал новин

102 інформує: зведення подій за тиждень 25.05 – 31.05.2020

21.05.2020 в смт. Гриців, Шепетівського району, невстановлена особа, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинила тілесні ушкодження місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.

23 травня 2020 року близько 11:00 годин, невстановлена особа, перебуваючи у                      м. Шепетівка, шляхом вільного доступу, таємно викрала паспорт громадянина України у місцевого жителя. По даному факту проводиться перевірка.

25 травня 2020 року близько 17:00 годин, в м. Шепетівка, невстановлена особа шляхом вільного доступу через незачинені двері проникла в будинок місцевої жительки, звідки таємно викрала мобільний телефон та планшет. По даному факту проводиться перевірка.

26 травня 2020 року близько 18:40 годин, в с. Мокіївці, Шепетівського району, місцевий житель, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.

27 травня 2020 року близько 12:45 години,  в м. Шепетівка, поблизу відділення “Нова Пошта”, місцевий житель, керуючи автомобілем, під час виконання маневру обгін, не переконався в безпечності маневру, не врахував дорожню обстановку та виїхав на зустрічну смугу руху, де допустив зіткнення з автомобілем, під керуванням жителя Шепетівського району. В результаті ДТП пасажирку одного з автомобілів  госпіталізовано в травматологічне відділення Шепетівської ЦРЛ. По даному факту проводиться перевірка.

28 травня 2020 року близько 11:00 години, в м. Шепетівка, місцева жителька, зателефонувала до невстановленої особи, яка шахрайським шляхом під приводом здачі квартири в оренду, оголошення про що було розміщене на сайті “OLX”, заволоділа її грошовими коштами. Про даний вид шахрайства знала. По даному факту проводиться перевірка.

29 травня 2020 року близько 22:00 год., в м. Шепетівка, по вул. Метрополита Шептицького, жителька м. Ізяслав, керуючи автомобілем, не врахувавши дорожньої обстановки, виїхала на смугу зустрічного руху, де допустила зіткнення із автомобілем, яким керувала місцева жителька, в подальшому, допустила зіткнення з тягачем з напівпричепом, яким керував жителя Закарпатської області. Внаслідок ДТП учасників події доставлено до травматологічного відділення Шепетівської ЦРЛ. По даному факту проводиться перевірка.

31 травня 2020 року в період часу 13:00 по 21:00 годин, в с. Судилків, Шепетівського району, невстановлена особа, шляхом вільного доступу таємно викрала ліхтарі, що належать місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.