Портал новин

Хмельницька обласна комісія відновила міжобласне сполучення з Вінницькою, Житомирською та Тернопільською областями

Комісія дозволила міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом із Житомирською, Тернопільською та Вінницькою областями на підставі п. 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року №392 з 03.06.2020 року. Саме ці області відповідають показникам епідемічного благополуччя. Повідомляють у Хмельницькій ОДА.

Перевезення мають відбуватися в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеною в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, з умовою не допускати перевезень осіб, які перебувають на обов’язковій самоізоляції відповідно п. 6 постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392.

«Окремі області вже прийняли відповідне рішення, і для налагодження повноцінної роботи перевізників між областями потрібне також рішення з боку Хмельниччини», сказав перший заступник голови ОДА Роман Примуш.

Комісія зобов’язала перевізників під час здійснення регулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом у міжобласному сполученні дотримуватися вимог, визначених постановою Головного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року №23.