Портал новин

Президент України Володимир Зеленський перебуває з робочим візитом на Хмельниччині

Глава держави ознайомився зі станом реалізації програми «Велике будівництво» в регіоні. Він нагадав, що в межах програми передбачене будівництво в кожному регіоні п’яти шкіл, дитсадків та спорткомплексів. Президент висловив побажання: здати в експлуатацію всі навчальні заклади до першого вересня.

Водночас Глава держави повідомив, що буде обговорювати з Прем’єр-міністром та профільними міністерствами питання включення до програми «Велике будівництво» спорудження гуртожитків в Україні.

Також Володимир Зеленський ознайомився зі станом будівництва дитячого садка у с. Давидківці Хмельницького району. Президенту доповіли, що загальна вартість проекту становить понад 27 млн грн. Наразі будівля готова на 65%, і до першого вересня об’єкт здадуть в експлуатацію.

Крім того, Президент зустрівся з представниками бізнесу Хмельниччини, де, зокрема, говорили про подолання контрабанди. Глава держави зазначив, що лише після укладення домовленостей про обмін інформацією з суміжним країнами можна ефективно боротися з контрабандою в Україні.

Зустріч з представниками бізнесу транслювалася у прямому ефірі https://bit.ly/2U6klqk

Завтра планується візит Президента до Кам’янця-Подільського та зустріч з представниками туристичної сфери.

Джерело: Слуга Народу – Хмельниччина