Портал новин

Уряд хоче посили відповідальність за неносіння маски

На засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прем’єр-міністр сказав, що Уряд готовий посили покарання за неносіння масок. Про це повідомляє «Урядовий портал».

За його словами зараз дуже важливо тримати епідемію під контролем, особливо враховуючи той факт, що послаблення карантинних заходів суспільством сприймається як скасування карантину.

«Людям треба роз’яснювати ці питання. Щодо дотримання соціальної дистанції, щодо дотримання маскового режиму. Ми готові переглянути питання носіння масок на вулицях, але маски в приміщеннях ще довго будуть актуальними. Тому ми плануємо виносити на засідання Уряду та у Верховну Раду питання посилення адміністративної відповідальності за недотримання маскового режиму в приміщеннях та громадському транспорті. Дуже важливо постійно комунікувати з суспільством з метою дотримання цих соціальних заходів», – сказав Денис Шмигаль.

Також він додав, що голови обласних держадміністрацій мають достатньо повноважень, щоб в умовах адаптивного карантину не допустити зростання кількості хворих на коронавірус.

Нагадаємо, що за порушення умов карантину в Україні для громадян передбачений штраф від 17 тис. до 34 тис. грн.