Портал новин

Спалах захворювання COVID-19 на Дунаєвеччині

Минулої доби у Кривчицькому психоневрологічному інтернаті, що на Дунаєвеччині, виявили 76 нових випадків COVID-19. Про це повідомив заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш на щоденному брифінгу.

 5 з них уже госпіталізовано до Хмельницької інфекційної лікарні. З метою напрацювання рішень щодо локалізації цього спалаху увечері, 25 червня скликали позачергове засідання обласної ТЕБ і НС, у ході якого вирішили поїхати до закладу. Голова облдержадміністрації Дмитро Габінет та його заступники Роман Примуш та Оксана Ситницька спільно з начальником ГУ ДСНС у Хмельницькій області Едуардом Братком та іншими членами обласної комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виїхали до закладу. До них долучився голова Дунаєвецької райдержадміністрації Ярослав Купчик. Повідомляють на фейсбуці сторінці Хмельницької ОДА.

Наразі встановлюються обставини, що спричинили спалах, вирішується питання щодо заходів, які необхідно вжити, аби запобігти подальшому поширенню хвороби серед мешканців прилеглих сіл, а також питання щодо організації надання медичної допомоги хворим та їх можливої подальшої госпіталізації до лікувальних закладів. Сьогодні зранку члени комісії ТЕБ і НС зберуться повторно для ухвалення подальших рішень.