Портал новин

У Нетішині борються з людьми, які сприяють розмноженню безпритульних тварин

Голова ГО «Вірний друг» спільно з поліцейським офіцером Нетішинської громади встановили власника автомобіля, з якого викинули двох маленьких кошенят. Нею виявилася громадянка, яка проживає в садибній забудові міста. Правоохоронець склав протокол за ч. 1 ст. 89 «Жорстоке поводження з тваринами», а саме залишення тварин напризволяще. Санкція статті передбачає штраф від 3400 до 5100 грн. Повідомляють у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради.

Ще один випадок зафіксували 8 липня на вул. Будівельників, 11. 55-річна мешканка міста годувала безпритульних собак поблизу житлового  будинку. Поліцейський офіцер громади склав адміністративний протокол за ознаками ст. 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» КУпАп. Санкція статті статі передбачає накладання штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, 1360 грн.

У Нетішинській міській раді нагадують, що у місті відвели спеціальні місця для підгодовування безпритульних тварин.

«Багато людей у нашому місті підгодовують тварин, роблячи їм «медвежу» послугу. У місті постійно здійснюється відлов і стерилізація собак, добудовується новий притулок для чотирилапих безхатченків. Однак, важливо діяти спільно, щоб позбутися важкої ситуації, яка склалася в Нетішині із безпритульними тваринами», – йдеться у повідомленні міської ради.