Портал новин

Шепетівчанка зіграє у другому сезоні “Перших ластівок”

Серіал “Перші ластівки” показали восени минулого року, тоді про нього говорила уся країна. Підняті в ньому теми так зачепили і вразили суспільство, що його подивилися мільйони глядачів, а проморолики перемогли на фестивалі Ukrainian Design: The Very Best Of. Титри, концепт лого і соціального проморолика отримали срібло на тому ж фестивалі. Але це не головне, адже «Перші ластівки» допомогли сотням підлітків – після перегляду серій вони телефонували на гарячу лінію «Ла Страда-Україна» й відверто ділилися своїми проблемами. Про це пишуть на сайті “Нового каналу”.

“Спочатку я хотів написати продовження історії першого сезону, але відразу зрозумів, що це згубна ідея – всі лінії персонажів були закриті. Якби продовжив минулорічну історію, це була б фабула, висмоктана з пальця,  Тому ми першими в Україні вирішили створити серіал-антологію. Для мене це ризик, адже глядач буде чекати нових героїв. До такого формату в нас поки що не звикли, але до «Американської історії жахів» свого часу теж звикали, тож будемо потихеньку привчати глядача, – зізнався сценарист і шоуранер серіалу Євген Тунік.

«Американська історія жахів» – один із найвідоміших серіалів-антологій. Їх «фішка» в тому, що кожен сезон задуманий як самостійний міні-серіал з власною сюжетною лінією, але головні актори можуть переходити з сезону в сезон. Ще один популярний приклад серіалу-антології – «Чорне дзеркало».

Не обійшлося й без поповнення в акторському касті. У другому сезоні ви побачите талановитих молодих актрис Анастасію Пустовіт (відома за головними ролями у фільмі «Коли падають дерева» і серіалом «Таємниці») та Анастасію Рулу (зіграла головну роль у серіалі «З вовками жити…»), а також добре відомих Віталія Салія, Романа Ясиновського, Олену Стефанську.

“У процесі написання сценарію з’явилися нові персонажі. Ми навіть проводили додаткові проби”, – пояснив шоуранер серіалу Нового каналу.