Портал новин

11-річна шепетівчанка постраждала під час пожежі

Пожежа сталася по вул. Старокостянтинівське шосе у приватному секторі. В одній із кімнат рятувальники знайшли непритомну 11-річну дівчинку. Дитину евакуювали і передали медикам. Зараз дівчинка знаходиться у Шепетівській ЦРЛ. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Фото: ГУ ДСНС у Хмельницькій області

За відсутності батьків за дітьми – 7-річним хлопчиком та його 11-річною сестрою залишилася наглядати 88-річна прабабуся. Поки вона поралася по господарству, хлопчик грався сірниками. Спершу загорівся диван. Злякавшись, хлопчик вибіг з будинку і кликав на допомогу. В одній із кімнат спала 11-річна дівчинка. Полум’я швидко поширилось, густий дим заполонив усю площу всередині, заблокувавши вихід з будинку.

Фото: ГУ ДСНС у Хмельницькій області

Службу порятунку викликали о 09:14 27 серпня. На момент прибуття рятувальників, полум’я всередині будинку охопило площу 70 кв.м. Під час гасіння пожежі вогнеборці працювали в апарат захисту органів дихання й зору через надмірну задимленість. Будинок врятували, але вогонь знищив домашні речі, 30 кв.м. перекриття та 20 кв.м. покриття будинку.

Причина пожежі – пустощі дітей із вогнем.

Фото: ГУ ДСНС у Хмельницькій області

Шепетівчани вже оголосили збір коштів на лікування дівчинки.

Вол­ковсь­кий Ві­та­лій Ва­лен­ти­но­вич, бать­ко дів­чинки

5168 7573 8417 4316