Портал новин

Батьки можуть самі обирати форми навчання для дітей ― Прем’єр-міністр

Згідно рішення Уряду навчання цього року проходить у класичній формі, окрім «червоних зон», там дистанційне навчання. Повідомляє “Урядовий портал”.

«Сьогодні в Україні є можливість навчатися як у традиційній формі, так і дистанційній, екстернатній або домашній. Батьки можуть обирати будь-яку з цих форм навчання», — сказав Прем’єр-міністр.

Очільник Уряду додав, що продовжуватимуть транслювати телевізійні уроки, щоб діти у сільській місцевості могли здобувати знання і пройти навчання дистанційно.

За словами Дениса Шмигаля, відповідальність за закупівлю засобів індивідуального захисту, антисептиків тощо для викладацького складу несуть місцеві органи влади.

«Власниками закладів є місцеві органи самоврядування і вони мали забезпечити їх усім необхідним. Ми це контролюємо. Відповідні комісії виїжджали в школи протягом двох попередніх тижнів і контролюватимуть ситуаціюй надалі», — сказав Денис Шмигаль.

За словами Глави Уряду, вищі навчальні заклади працюватимуть так само, як середні та дошкільні. Однак якщо ВНЗ перебуватимуть у «помаранчевій зоні», буде заборонено навчання в групах понад 20 осіб.