Портал новин

Сусідня Славута у «помаранчевій зоні»

Нове зонування рівнів карантину в залежності від епідеміологічної ситуації в регіонах починає діяти від сьогодні, 7 вересня. Славута, перше місто на Хмельниччині, яке опинилось у «помаранчевій зоні». Про це повідомляє «Суспільне. Поділля».

Міський голова Василь Сидор пов’язує погіршення епідемічної ситуації із закінченням літнього періоду, оскільки багато містян повернулися з відпочинку. А також з тим, що на базі Славутської ЦРЛ розпочали лікування хворих з коронавірусною інфекцією.

За словами Василя Сидора, в місті дотримуються карантинних обмежень “помаранчевого” рівня.

“Це не трагедія і ми розуміємо, що потрібно професійно реагувати. Ми серйозно обмежили перебування людей у розважальних закладах, ресторанах. Також перевезення містян у громадському транспорті здійснюється з обмеженням — не більше ніж 50 відсотків сидячих місць. Такі обмеження застосовуються і для між міських перевезень”, – каже міський голова.

Додає, навчання у закладах освіти продовжиться у звичному режимі з дотриманням санітарних норм. Усі вони забезпечені дезінфекційними засобами та масками. Окрім того, прийнято рішення обмежити заходи святкування Дня міста, який у Славуті святкують 21 вересня.

“Ми дуже хотіли привітати містян, але у зв’язку з карантином вирішили провести його локально, без масштабних заходів”, – каже міський голова.