Портал новин

За підсумками роботи поліції, Хмельниччина – один з найбезпечніших регіонів України

Підсумки роботи за 9 місяців підбили в управлінні превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області . Про результати роботи дільничних офіцерів поліції, груп реагування патрульної поліції (ГРПП), «дитячих» поліцейських, дозвільників та інших працівників превенції розповідають у секторі комунікації поліції  Хмельницької області.

Поліцейські превенції — це ті правоохоронці, яких ми бачимо кожного дня. Патрульні, дільничні, ювенали, дозвільники. Їхнє основне завдання — проводити ефективну профілактику та припиняти адміністративні правопорушення. За словами заступника начальника ГУНП у Хмельницькій області Валентина Білянського, свою роботу в Хмельницькій області вони виконують досить добре, адже наша область і м. Хмельницький уже декілька років поспіль — серед найбезпечніших регіонів України. Та й у розкритті кримінальних правопорушень працівники превенції показують досить гарні результати.

На фото Валентин Білянський

“Упродовж 9 місяців цього року працівники превентивної діяльності розкрили 1379 злочинів, що становить 43,6 % від загальної кількості розкритих злочинів, а також виявили і задокументували 67 тисяч адміністративних правопорушень”, розповідає Валентин Білянський.

Левова частка задокументованих адмінправопорушень припадає на групи реагування патрульної поліції (ГРПП) — 51 033. Загалом же ГРПП по всій області за 9 місяців здійснили більше 82 тисяч виїздів на повідомлення громадян.

“Приємно, що за 9 місяців маємо зниження вуличної злочинності на 7,5 %, а кількість кримінальних правопорушень, вчинених у публічних місцях, взагалі знизилась на 30,5 %”, каже Білянський.

За його словами, ведеться робота з так званими домашніми насильниками. Так, за 9 місяців поліцейськими винесено 579 термінових заборонних приписів до такої категорії осіб. На обліки додатково поставили понад півтори тисячі осіб (1737), які схильні до скоєння правопорушень та злочинів в домашньому середовищі.

Значна робота проводиться по забезпеченню безпеки дорожнього руху. Так, тільки працівниками ГРПП задокументовано 2400 фактів керування в нетверезому стані і накладено штрафів на суму понад 23 мільйони гривень. А якщо брати разом із управлінням патрульної поліції, то кількість задокументованих водіїв у стані сп’яніння складає 3859.

“Що стосується неповнолітніх, які теж перебувають під нашим наглядом, за 9 місяців цього року підліткова злочинність знизилась на 20,7 %, — каже Валентин Білянський.

За звітний період у розшуку перебувала 191 дитина. Проте станом на 30 вересня усіх дітей знайшли.

На контролі в поліції перебувають усі власники зброї, яких у нас в області понад 26 тисяч. Під час їхніх перевірок правоохоронцями було виявлено ряд порушень правил зберігання, використання, перевезення зброї, при цьому вилучено 725 одиниць зброї та складено 925 адмінпротоколів.