Портал новин

102 інформує: зведення подій за тиждень 19.10 – 25.10.20

20 жовтня 2020 року близько 01:00 годин, с. Білопіль, Шепетівського району, місцевий мешканець, вчиняв психологічне насильство в сім’ї відносно місцевої мешканки. По даному факту проводиться перевірка.

В ніч на 21 жовтня 2020 року, невстановлена особа, перебуваючи у м. Шепетівка, шляхом пошкодження замка водійських дверей, проникла до автомобіля, що належить місцевому жителю, звідки таємно викрала автомагнітолу та автомобільну аптечку. По даному факту проводиться перевірка.

21 жовтня 2020 року близько 14:30 годин, в с. Плесна, Шепетівського району, невстановлена особа, через незачинені двері проникла в домоволодіння, що належить місцевій жительці, звідки таємно викрала грошові кошти. По даному факту проводиться перевірка.

22 жовтня 2020 року близько 14:00 години, в с. Велика Решнівка, Шепетівського району, місцевий житель, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, спричинив тілесні ушкодження місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.

В ніч на 23 жовтня 2020 року, невстановлена особа, перебуваючи у м. Шепетівка, шляхом вільного доступу, через незачинені двері, проникла в автомобіль, що належить місцевій жительці, звідки таємно викрала автомагнітолу. По даному факту проводиться перевірка.

В ніч на 24 жовтня 2020 року, в с. Вовківчики, Шепетівського району, невстановлена особа, шляхом вільного доступу з пасовиська, здійснила крадіжку двох коней, що належать місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.

В ніч на 25 жовтня 2020 року, в с. Орлинці, Шепетівського району, невстановлена особа, шляхом вільного доступу здійснила крадіжку двох корів, що належать місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.