Портал новин

102 інформує: зведення подій за тиждень 26.10 – 01.11.20

25 жовтня 2020 року близько 12:00 години, в м. Шепетівка місцева жителька, зателефонувавши до невстановленої особи, яка під приводом продажу косметологічної кушетки, оголошення про що було розміщено на сайті “OLX”, шахрайським шляхом, заволоділа її грошовими коштами. Про даний вид шахрайства знала. По даному факту проводиться перевірка.

26 жовтня 2020 року близько 17:25 години, в с. Ленківці, Шепетівського району, невстановлена особа, проникла в приміщення операторської АЗС, де погрожуючи оператору застосуванням металевого предмета відкрито заволоділа грошовими коштами, що знаходились у касі. По даному факту проводиться перевірка.

В період часу з 25 по 26 жовтня 2020 року, житель Шепетівського району, перебуваючи у будинку, що належить місцевому жителю, який розташований у м. Шепетівка, таємно викрав грошові кошти. По даному факту проводиться перевірка.

26 жовтня 2020 року близько 14:56 годин, в м. Шепетівка, житель м. Хмельницького зателефонував до невстановленої особи, яка шахрайським шляхом, під приводом  здачі в оренду  квартири, оголошення  про яке було розміщено в мережі інтернет на  сайті ua.m2bomber.com  , заволоділа його грошовими коштами. По даному факту проводиться перевірка.

Протягом вересня – жовтня 2020 року, в с. Старі Бейзими, Шепетівського району, невстановлена особа, перебуваючи на території колишньої колгоспної комори, шляхом вільного доступу таємно викрала вироби з металу та деревин, що належить ТОВ “Лотівка Еліт”. По даному факту проводиться перевірка.

24 жовтня 2020 року близько 22:00 годин, в  м. Шепетівка,  невстановлена особа, шляхом вільного доступу таємно викрала мобільний телефон, що належить місцевому мешканцю. По даному факту проводиться перевірка.

В ніч на 29 жовтня 2020 року, в м. Шепетівка, невстановлена особа, шляхом вільного доступу, через незачинені двері, проникла в сарай домогосподарства, яке належить місцевій жительці, звідки таємно викрала електроінструмент. По даному факту проводиться перевірка.

29 жовтня 2020 року близько 21:50 години, невстановлена особа, перебуваючи у м. Шепетівка,  із застосуванням насильства, що не є небезпечним для життя та здоров’я потерпілого, відкрито викрала мобільний телефон, що належить місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.

В період часу з 28 жовтня по 31 жовтня 2020 року, в с. Серединці, Шепетівського району, невстановлена особа, шляхом вільного доступу здійснила крадіжку металевого паркану, що належить жительці м. Шепетівка. По даному факту проводиться перевірка.

01 листопада 2020 року близько 22:30 години, в с. Пліщин, Шепетівського району, невстановлена особа, шляхом відчинення дверей, проникла в господарське приміщення, яке належить місцевій жительці, звідки таємно викрала одного півня. По даному факту проводиться перевірка.