Портал новин

Рятувальники перейшли на посилений режим роботи у період новорічних свят

На період відзначення  новорічних свят підрозділи ДСНС України переходять на посилений режим служби та перебувають в готовності до реагування на будь-які надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру. Про це повідомляють у ГУ ДСНС України.

Ілюстративне фото

У кожному регіоні країни провели уточнення місць масових заходів, посилили моніторинг щодо пожежної безпеки на потенційно небезпечних об’єктах та об’єктах державного значення, здійснюють профілактичні відпрацювання з населенням щодо дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

З 9-ї години ранку 31 грудня 2020 року до 9-ї ранку 4 січня 2021 року організовали взаємодію з місцевими органами влади, територіальними органами Національної поліції України, регіональними службами цивільного захисту з питань забезпечення техногенної і пожежної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення заходів із відзначення новорічних святкувань та на випадок спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій. Також здійснюють посилений моніторинг пожежної обстановки на об’єктах з масовим перебуванням людей.

В готовності до застосування для забезпечення реагування на надзвичайні ситуації та надзвичайні події перебуває і авіація ДСНС, а саме літак Ан-26.