Портал новин

102 інформує: зведеня подій за тиждень 03.01.21 – 08.01.21

03 січня ц.р. надійшло повідомлення про те, що невстановлена особа шляхом вільного доступу викрала банківську картку, яка належить місцевому жителю, звідки зняла грошові кошти. По даному факту проводиться перевірка.

04 січня ц.р., близько 19:45 години в м. Шепетівка по вулиці Героїв Небесної Сотні, житель м. Шепетівка, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження у вигляді синця на обличчі іншому місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.

В період часу з 11:00 годин 4 січня ц.р., по 00:50 годин 5 січня ц.р., в м. Шепетівка, невстановлена особа шляхом підбору ключа проникла в будинок місцевої жительки, звідки викрала електроінструмент та 2 мобільні телефони.

5 січня ц.р., близько 23:00 годин в с. Судилків, Шепетівського району водій автомобіля марки Тойота Ленд Крузер, місцева жителька не врахувала дорожню обстановку в наслідок чого здійснила зіткнення з автомобілем марки Нісан Альмера під керуванням місцевої жительки. В наслідок ДТП водій та пасажир автомобіля марки Нісан отримали тілесні ушкодження. Постраждалих доставлено до травматологічного відділення Шепетівської ЦРЛ.

В період часу з 18:00 годин 06 січня ц.р. по 13:30 годин 7 січня ц.р., в м. Шепетівка, невстановлена особа шляхом зриву навісного замка, проникла в сарайне приміщення, що належить місцевій жительці, звідки таємно викрала 2 банки фарби, граблі та дві лопати.

В період часу з 15:00 годин 06 січня ц.р. по 17:20 годин 7 січня ц.р., в м. Шепетівка, невстановлена особа шляхом віджиму металопластикового вікна, таємно проникла в будинок, що належить місцевій жительці звідки таємно викрала грошові кошти. По даному факту проводиться перевірка.

В період часу з 07 січня ц.р. 15:00 год. по 08 січня ц.р. 06:30 в м. Шепетівка, невстановлена особа з автомобіля марки ВАЗ шляхом відчинення дверей здійснила крадіжку автомагнітоли та акумуляторної батареї, що належить місцевому жителю.

08 січня ц.р. о 05:51 в м. Шепетівка по вулиці Радіщева, невідома особа на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, спричинила тілесні ушкодження для місцевого жителя. По даному факту проводиться перевірка.

В період часу з 08 січня ц.р. 23:30 год. по 09 січня ц.р. 10:00 в м. Шепетівка, невстановлена особа з автомобіля марки ВАЗ, шляхом відчинення дверей здійснила крадіжку автомобільного акумулятора та панель магнітоли, що належить місцевому жителю.