Портал новин

У Плесні і Пліщині працюватиме управління праці та соцзахисту

На території сіл Плесна та Пліщин відкрито два віддалених робочих місця управління праці та соціального захисту населення. Це означає, що мешканцям цих територій не потрібно буде їхати в Шепетівку, щоб отримати відповідну послугу, вони будуть надаватися два рази на тиждень, у вівторок та четвер з 9.00 до 13.00 в адміністративних будівлях старостинських округів (колишні сільські ради). Про це повідомляють у Шепетівській міській раді.

Ілюстративне фото

“Рівність доступу усіх мешканців громади до інфраструктурних об’єктів міста – одна із першочергових наших задач на шляху розвитку оновленої Шепетівської громади. Приємно, що нам покроково вдається реалізовувати першочергові задачі з інтеграції сільських територій, ” – коментує міський голова Віталій Бузиль.
Мешканці Плесни та Пліщина зможуть отримувати увесь спектр послуг, які надає управління праці і соціального захисту населення:
✔призначення пільг;
✔субсидії;
✔ субсидії на тверде паливо;
✔ послуги одиноким і малозабезпеченим тощо.
Завдяки доступу до усіх баз управління праці та соціального захисту населення людям не потрібно буде приїжджати в місто Шепетівка для розв’язання будь-яких питань.